REDUKCJA CIEPŁA

Folie redukujące ciepło – SOLAR CONTROL

 

Firma VITRUM MS dostarcza kompleksową usługę instalacji całej gamy folii solar control zmniejszających ciepło kumulujące się w pomieszczeniach.

Nadmiar ciepła w budynkach powoduje znaczne zmniejszenie komfortu, praktycznie w każdym pomieszczeniu z oknami.  Skutecznym i prostym sposobem rozwiązania tego problemu jest montaż folii solar control przez Vitrum MS. W naszej ofercie posiadamy folie do różnego rodzaju okien, i w różnej palecie odcieni i kolorów.  Folie redukujące ciepło różnią się względem siebie wyglądem oraz parametrami. Jedną z najbardziej popularnych folii jest High Reflective Silver – wysokiej wydajności folia, która redukuje nadmierne ciepło do 80% z jednoczesnym przepuszczaniem znacznej ilości naturalnego światła widzialnego. Oferujemy bezpłatne próbki każdego rodzaju folii okiennej redukującej ciepło, co pozwoli Państwu na osobiste sprawdzenie i wybranie odpowiedniego rodzaju folii.

Vitrum MS oferuje usługi montażu folii okiennych na terenie całej Polski. Nasz zespół doświadczonych montażystów wykona dla Państwa instalacje folii zewnętrznych i wewnętrznych.

folie redukujące ciepło

Aplikacja folii solar control przynosi wiele korzyści, takich jak: – zapobiega odblaskom,  promieniowaniu UV (blaknięcie mebli i innego wyposażenia domu) oraz zmniejsza zużycie energii potrzebnej do zasilania urządzeń klimatyzacyjnych.  Instalacja folii wpływa bezpośrednio na oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty folii redukującej nadmierne ciepło, prosimy o kontakt z naszym zespołem specjalistów pod nr telefonu (0048) 733 935 018.  Z chęcią pomożemy Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie oraz odpowiemy na Państwa pytania.